İzmir Araç Kiralama Hakkında Sorular

İzmir havaalanı ( İzmir Adnan Menderes havalimanı ) içinde oto kiralama hizmetimiz mevcuttur. Dilediğiniz gün ve dilediğiniz saatte Melisa Rent a Car olarak havaalanı araç kiralama hizmeti vermekteyiz.

İzmir havaalanı ( Adnan Menderes havalimanı ) içinde araba kiralama yapabilmeniz için Melisa Rent a Car web sitemizde bulunan araç kiralama rezervasyon formunu doldurup göndermeniz gerekmektedir.

İzmir havaalanı kiralık araba ( İzmir Adnan Menderes havalimanı içinde ) konusunda hizmet alabilmeniz için ekonomik araçlar için 22 yaşını doldurmuş ve 2 yıllık yerli veya uluslar arası ehliyet sahibi olmanız gerekmektedir. Ayrıca kimliğiniz ve yurtdışında ikamet ediyorsanız pasaportunuz yanınızda olmalıdır.

İzmir havaalanı oto kiralama konusunda hizmet alabilmeniz için mutlaka kendi adınıza ait bir kredi kartı sahihibi olmanız gerekmektedir. Yurt dışında ikamet eden ve kredi kartı kullanmayan müşterilerimizden ise ekonomik araçlar için 150 EURO depozit alınıp araç dönüşünde iade edilecektir.

İzmir havaalanından kiralık araç hizmeti dışında Melisa Rent a Car olarak transfer hizmeti de vermekteyiz.

İzmir havaalanından rent a car hizmet bedelini ister TL veya o günkü kur üzerinden EURO, DOLAR gibi para birimleriyle nakit olarak ya da kredi kartı veya maaş kartınızla ödeyebilirsiniz.