Yükleniyor...
HABERLER

Adnan Menderes Oto Kiralama

Adnan Menderes Oto kiralama, kiralık araba rezervasyonlarınızda belirtilen uçuş bilgilerinize göre sizleri iç hatlar veya dış hatlar gelen yolcu çıkış kapısında firmamız personeli karşılayacaktır.

09 Ocak 2016

İzmir Havaalanı Araç Kiralama Fiyatları

İzmir Havaalanı Araç kiralama fiyatları, kiralık araç ihtiyacı olan yolcularımızın hangi tarihlerde geleceği, kaç gün kalacağı ve araç markaları ile doğru orantılı olarak değişmektedir.

09 Ocak 2016

İzmir Araç Kiralama Kampanyaları

İzmir Araç Kiralama, oto kiralama ve rent a car firması olarak sizlere daha cazip fiyatlar sunabilmek adına araç kiralama ihtiyaçlarınızda sürekli kampanyalar yapmaya devam etmekteyiz.

09 Ocak 2016

İzmir Havaalanı Oto Kiralama

İzmir Havaalanı Oto Kiralama, Rent A Car ve Araba Kiralama taleplerinize önceden rezervasyon yapılması koşulu ile 7/24 İzmir Araç Kiralama firması olarak cevap vermekteyiz.

09 Ocak 2016

İzmir Oto Kiralama

İzmir oto kiralama ve rent a car firması olarak siz değerli müşterilerimize araç kiralama konusunda hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

11 Ocak 2016

İzmir Havaalanı Rent a Car

İzmir havaalanı rent a car yada havalimanı rent a car firması olarak yurt içi veya yurtdışından gelen müşterilerimiz günün her saatinde bizleri arayarak havaalanı rent a car ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

11 Ocak 2016

İzmir Havaalanı Araba Kiralama

İzmir havaalanı araba Kiralama, araç kiralama hizmetimizden faydalanmak veya taksi ile gitmek istemeyen müşterilerimiz için şirketimiz araba kiralama transfer hizmeti de sunmaya başlamıştır.

12 Ocak 2016

İzmir Kiralık Araç Rezervasyon

İzmir kiralık araç veya kiralık araba ihtiyaçlarınızda firmamız Melisa rent a car ofisini telefonla arayıp bilgi alabilir veya web sitemiz üzerinden rezervasyonunuzu online olarak da yapabilirsiniz.

13 Ocak 2016

İzmir Rent a Car

İzmir Rent a Car ihtiyaçlarınızda firmamızdan kiralamış olduğunuz araçlarımızın tamamı Trafik yasası uyarınca mecburi mali mesuliyet sigortası ve rent a car kaskosu ile sigortalanmıştır.

13 Ocak 2016

İzmir Araba Kiralama

İzmir Araba Kiralama firmaları arasında üst sıralarda yerini alan Melisa araba Kiralama konuklarına araç kiralama konusunda çeşitli kolaylıklar sunmaktadır.

15 Ocak 2016